Děje se

V této kategorii budeme vypisovat aktuální informace, změny a skutky, které se staly, jak zde na webu, sociálních sítích, tak ale i kdekoliv jinde.

Všechny aktuality roku 2022-2023 - zde.

Rok 2024:

19. 2. 2024 - Náš web Klubovna Naděje a Paprstein.cz byly zařazeny pod licenci archivace Národní knihovny ČR

Klubovna Naděje by Klubovna Naděje z.s. is licensed under CC BY 4.0

9. 2. 2024 -  Další dvě besedy pro prevenci a osvětu v oblasti sexuálního zneužívání proběhly v Litoměřicích na Gymnáziu pro cca 100 studentů.

Gymnázium Litoměřice_beseda (2)

7. 2. 2024 - Proběhla beseda pro studenty střední školy v Roudnici nad Labem. Přítomno bylo 200 studentů.

Beseda_Roudnice

29. 1. 2024 -  Proběhly besedy pro studenty SPŠ v Teplicích pro cca 120 studentů.

Beseda_Teplice1 Beseda_Teplice2

16. 1. 2024 - Proběhla beseda pro zaměstnance O2 v pražské centrále.

15. 1. 2024 -  Na našem dobročinném e-shopu jsme přidali kategorii Recenze knihy Klubovna Naděje.

1234567

10. 1. 2024 -  Proběhla beseda v Osvobozené škole v Praze. Tomáš Paprštein komentoval na sociálních sítích silný zážitek z besedy:

""Stalo se něco zásadního, na včerejší skvělé besedě pro rodiče v Osvobozené škole v Praze. Po mojí besedě a skvěle rozvinuté debatě jeden z účastníků vstal a řekl:
"Tak já vám chci něco říct, prožil jsem něco podobného v 8 letech. Hledal jsem odvahu a nikdy, nikdy jsem to nikomu neřekl. Dusil jsem to v sobě tolik let. Až teď Tomáši po vaší besedě, teď a tady, cítím, že konečně mohu promluvit..."
Pro mě to byl silný zážitek, protože přímo na besedě s námi někdo sdílel jeho vlastní příběh přede všemi. Na každé besedě se někdo otevře, ale většinou za mnou přijde v tichosti po skončení besedy nebo mi pak napíše. Tohle, co se stalo včera mi vlilo další extrémně pozitivní náboj do žil. Jsem vděčný, že se dotyčný takhle otevřel, hlavně kvůli němu, protože se právě vydal na cestu k uzdravování svého traumatu z dětství.
A jestli skutečně až v takovéhle míře dodávám lidem odvahu, tak ve vší pokoře jsem absolutně vděčný a hřeje mě to u srdce. Pořád je to cesta, pro nás pro všechny. Přeju si #abysetouznikomunestalo a každý, kdo o svém příběhu promluví pomáhá dalším.
Po skončí besedy za mnou přišla další z účastnic a soukromě se mnou sdílela i její zkušenosti. Vážím si toho. Vím, že tohle první promluvení je prvním krokem vydat se na cestu k uzdravování a k nalezení své ztracené síly.
Na fotografii jsem s báječnou paní ředitelkou Magdou. Je skvělé, že svobodné školy mají zájem o prevenci a osvětu.
Ve svodných školách se cítím velmi dobře, vznikne tam takový příjemný rodinný kruh.
Děkuji za prevenci a osvětu. ❤️ Děkuji za pozvání.🙏""
Osvobozená škola, Praha, Beseda Tomáš Paprštein (1) Osvobozená škola, Praha, Beseda Tomáš Paprštein (2)

4. 1. 2024 - Tomáš Paprštein byl hostem živého vysílání 4. 1. 2024 od 8:10 v pořadu Nový den na CNN Prima News:

(záznam živého rozhovoru v čase - minutě 11:45 po reportáži o začínajícím soudu s Janem Cimickým). Celý rozhovor je ke shlédnutí - zde.

Nový den_CNN_Prima_Tomáš Paprštein Nový den_CNN_Prima_Tomáš Paprštein2

Všechny aktuality roku 2022-2023 - zde.