Odborníci

Spolupracujeme s psychology, psychoterapeuty, pedagogy a lektory napříč Českou republikou.

Chcete se také zapojit a díky svým zkušenostem pomáhat s námi?

Napište nám a vše spolu probereme.


Aktivně spolupracujeme s odborníky:

 

Marta_Makaki

Marta Makaki

Terapeutka

web


Renata_Ježková

Mgr. Renata Ježková

Pedagožka, konzultant prevence

web


Adéla_Kratochvílová_fotka

Mgr. Adéla Kratochvílová – terapie pro dospívající, dospělé a rodinu.

www.adelakratochvilova.cz
www.facebook.com/terapie.adela
www.instagram.com/terapie.adela

Jako terapeut provázím své klienty na cestě za sebepoznáním, sebe přijetím a odpuštěním.
 
Zabývám se transgeneračním přenosem (nejen) traumatu. Věděli jste, že naše životy do velké míry určili naši předci ještě předtím, než jsme se narodili? V každé rodině se předávají nejen geny, ale také názory, postoje, hodnoty i způsoby života. Vědci si dodnes nejsou jisti, zda nás více ovlivňuje to, co se naučíme v průběhu života, nebo to, co po svých předcích zdědíme.
 
V dnešní neklidné době jsme často obklopeni nadměrným stresem a strachem. Kvůli tomu často i zapomínáme na to, kdo jsme a jak bychom si přáli náš život prožít. Nemáme čas sami na sebe ani na své nejbližší, neumíme se zastavit a radovat se z maličkostí. Život ale můžeme prožít i lépe. Pomohu vám znovu najít sebe sama a žít s lehkostí.
 
Nejčastější témata, se kterými se na mě klienti obrací
- sebeláska, nastavení zdravé sebe hodnoty a hranice
- vztahové a rodinné problémy
- práce s emočními problémy jako je strach, stres, úzkost, vztek, smutek, pocit samoty, lítosti, nepochopení, ztráta motivace a ztráta smyslu života

- sebepoškozování
- porucha příjmu potravy
- nejasnosti v sexuální orientaci či s její komunikací v rodině
- jakékoli další téma, které vás trápí
 
Odbornost a praxe
Působím v Hnízdě zdraví jako terapeut. Spolupracuji se základními a středními školami a současně vedu jednodenní workshopy pro dospívající. 

Dokončuji akreditovaný šestiletý integrativní terapeutický výcvik (gestalt terapie, transakční analýza, hlubinná a imaginativní psychologie, KBT, REBT, pozitivní psychologie, dramaterapie, zen-buddhismus). Být terapeutem pro mě znamená celoživotní vzdělávání a neustálé získávání nových znalostí a dovedností. 


Hana_Holinka

Ing. Hana Holinka

www.hanaholinka.cz

www.linkedin.com/in/hanaholinka

www.facebook.com/HanaHolinkaKoucink

hana_logo_doleva_06

Certifikovaná koučka (v oblasti life & career), lektorka a mentorka v oblasti soft skills, kariérního poradenství, budování značky. V oblasti osobního rozvoje pracuje s dospělými a náctiletými. Je absolventkou VŠE Fakulty Managementu, přes pět let podniká v oblasti osobního rozvoje, 17 let působila v  manažerských pozicích renomovaných firem. Propojuje své zkušenosti a znalosti z psychologie, mindfulness a principů nenásilné komunikace. Své klienty vede k sebevědomí, rozvoji dovedností a tvořivému naplňování života.

 

 

 

Zpět do obchodu