Benefiční křest knihy Klubovna Naděje

Promo-krest

Facebook událost: Zde.

Informace:

Velký benefiční křest knihy Klubovna Naděje v Praze, v KKafe s dražbou pokřtěné knihy a koncertem Marie Tilšarové.
Celý výtěžek z dobrovolného vstupného a benefiční dražby pokřtěné knihy půjde na podporu organizace Klubovna Naděje
a na pomoc těm, kteří to zažili.
14. 9. budeme křtít knihu Tomáše Papršteina a zároveň společně oslavíme i jeho narozeniny, který má tento den.

Vstupné a občerstvení:
Na akci bude připraveno drobné občerstvení. Nápoje a další občerstvení si každý návštěvník hradí sám dle ceníku kavárny. Oblečení libovolné, nemusí být formální.

Místo: KKafe, Praha, Střelecký ostrov. MHD: Národní divadlo, Újezd. Na mostě Legií jsou uprostřed schody na Střelecký ostrov. Kavárna Kkafe se nachází z pohledu přímo naproti Národnímu divadlu.
Parkování je možné někde v okolí. Jestli plánujete přijet autem, doporučujeme nechat auto někde mimo centrum na odstavném parkovišti a dopravit se do KKafe MHD.

mapsa_KKafe

Předběžný program:
16:15 - 16:45 – Tisková konference pro média
17:00 – Příchod veřejnosti na křest knihy
17:30 – Slavnostní zahájení křtu knihy Klubovna Naděje.
První kmotrou knihy bude herečka Simona Babčáková.
18:00 – Koncert písničkářky Marie Tilšarové
18:30 – Slavnostní křest knihy Klubovna Naděje s autory knihy za účasti patronek a patronů: Bára Jánová,  herečka, Jana Fabiánová, zpěvačka, Hana Lehečková, spisovatelka, Petr Štěpánek, autor programu Myšlením k bohatství, Lukáš Langmajer, herec a další významní hosté.
19:00 – Koncert Marie Tilšarové
19:30 – Dražba pokřtěné knihy: celý výtěžek jde na pomoc těm, kteří to zažili.
20:15 – Pokračování koncertu Marie Tilšarové, volná zábava, autogramiáda

*** Změna programu vyhrazena. A další překvapení budou přímo na křtu.

Chcete se účastnit benefiční dražby pokřtěné knihy? Přečtěte si dražební podmínky:
Podmínky pro dražbu pokřtěné knihy - PDF.