Talismánek Křídla Naděje a jejich příběh

Talisman Křídla Naděje

Svatojakubská mušle je odedávna symbolem poutníků. Její elegantní symetrie ji navíc přímo předurčuje k estetickým účelům. Na normandských plážích jich najdete spoustu. Jsou velké, krásné, majestátní. Ale když hledáte pečlivěji, najdete i takové, které už moře roztříštilo, semlelo a ohladilo.

Nejsou tak extravagantně nápadné a dokonale pravidelné. Na první pohled je možná přehlédnete. Ale pak uvidíte, jak moc se podobají křídlům - andělským nebo motýlím. Každý kousek je jedinečný, neobjevíte dva stejné. Mají za sebou dlouhou pouť oceánem, který se s nimi nemazlil. Jemné a zároveň silné jsou dokonalým symbolem jedinečné cesty, kterou musí každá oběť projít ke svému znovuzrození. Cestou, na jejímž konci ji čekají křídla, která jí umožní se znovu rozletět k naději. 

Šperky ze střípků svatojakubským mušlí jsme vybrali jako talisman pro všechny, kteří chtějí být součástí podporující komunity Klubovny Naděje. Ať už potřebujete znovuobjevit svá křídla vy sami nebo k tomu chcete někomu pomoci, můžete si být jistí, že právě váš talisman je zcela unikátní, neopakovatelný a nese v sobě všechnu sílu oceánu. Voda je život a ten si vždy najde cestu, navzdory všemu těžkému, co nás cestou potká.

Talisman + kniha

1

 

 

Zpět do obchodu